Naklápěcí rotátory - ocelové zápěstí pro Vaše rypadlo
 

NOVINKY

Třídicí lžíce

Představujeme Vám další z mnoha příslušenství nabízeného firmou Steelwrist a to patentované vysoce efektivní třídicí lžíce Steelwrist.

Další informace naleznete v sekci produkty / třídicí lžíce

Naklápěcí rotátory - třídicí lžíce

Nové minirypadlo v našem strojovém parku

Náš strojový park pro poskytování služeb v oboru zemních prací se rozšířil o minirypadlo Takeuchi TB228 (hmotnost 2,8 tun) vybavené nejmenším naklápěcím rotátorem Steelwrist X04.

Minirypadlo Takeuchi TB228

Rozšíření sortimentu o drapáky švédské firmy Intermercato

Rozšířili jsme pro Vás sortiment nabízených přídavných zařízení pro rypadla o drapáky a rotátory švédské firmy Intermercato AB.
Jde o krok, který je vyústěním poptávky Vás zákazníků po rozšíření možností rypadel osazených naklápěcím rotátorem. I když je možné naklápěcí rotátor dodat s integrovaným drapákem, jsou úkony, kdy tento integrovaný drapák nepostačuje. Potom nastupují nejrůznější speciální drapáky upnuté místo lžíce. Naklápěcí rotátory jsou většinou automaticky vybaveny další hydraulickou funkcí vedenou skrz otoč rotátoru. Napojení drapáku či dalšího hydraulicky ovládaného příslušenství není tedy problém.
Nabídka švédské firmy Intermercato AB AB zahrnuje široký sortiment od lehkých drapáků určených k manipulaci s kulatinou, přes drapáky na klest po těžbě, drapáky na kameny, universální drapáky, velkoobjemové drapáky pro velké nakladače, lžicové drapáky po masivní demoliční a třídicí drapáky. Sortiment drapáků doplňuje široká škála rotátorů a vážních systémů. Dlouhodobá tradice výroby spojená s kvalitními švédskými materiály byla hlavním důvodem pro navázání spolupráce právě s touto firmou.

Naklápěcí rotátory - drapák Intermercato

Všechna práva vyhrazena © 2011-2016 Naklápěcí rotátory s.r.o. | Code by WebServis Foff | Design by Mixage.cz